Изображение пользователя admin mdl
Завершився другий модуль проекту СНАУ та ФАО
от admin mdl - Понедельник 30 Ноябрь 2015, 15:46
 

30_527-28 листопада 2015 року у Сумському національному аграрному університеті відбувся другий модуль «Технології виробництва та маркетингу сої та інших пізніх культур» навчальної програми для фермерів «Успішний зерновий агробізнес на невеликій площі». Як і попередній, він складався з теоретичної та практичної частин і завершився підсумковим тестуванням учасників.

Read More

Впродовж пленарної частини розглядалися питання вирощування сої, соняшнику, гречки, проса та сорго. Фахівці Сумського національного аграрного університету, Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН, Співтовариства виробників і споживачів бобових України, агрокомпаній «Агропросперіс», «Біо Агро», «Bayer CropScienсe», «Август Україна», фітосанітарної інспекції Сумської області ділилися з фермерами сучасними знаннями та напрацюваннями в галузі вирощування цих культур.

Під час практичного блоку семінару фермери побували на токовому господарстві Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН у с. Сад та в лабораторії якості діючого елеватору компанії «Райз». На елеваторі для фермерів був проведений майстер-клас щодо особливостей проведення аналізів визначення якості зерна та визначення витрат на досушування зерна залежно від його вологості. А фахівці Інституту сільського господарства Північного СХОУ НААН України провели майстер-клас із проведення передпосівної обробки насіння сої біопрепаратами в умовах фермерського господарства.

За словами одного з організаторів проекту, економіста інвестиційного центру Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO) Андрія Ярмака, він задоволений ходом проведення проекту та результатами співпраці з Сумським національним аграрним університетом.

Потенціал аграрної галузі нашої країни є досить великим: крім природних багатств, таких, як українські чорноземи та сприятливий клімат, ми маємо досить потужний людський фактор. І головне – щоб наші аграрії не втрачали потягу до нових знань, адже у сучасному світі для того, щоб рухатися далі, потрібно весь час розвиватися. На це й направлений спільний проект СНАУ та ФАО.

Олена Мовчан, редактор медіацентру

Більше фото можна знайти тут...